Kdysi to byl obyčejný pytel s obilím a dnes jsou to zvláštní pytle vyplněné kuličkami z polystyrénu – a zde je celá celkém náhodně objevená idea. V posledních létech  prožívají sedací pytle druhé mládí , protože ve srovnání s běžným nábytkem jsou jiné, a nejsou nudné.

Jabba se od samého počátku stará o to, aby si sedací pytle získaly srdce tisíců uživatelů, takže se zaměřujeme na kvalitu, design, individuální charakter a především funkčnost a pohodlí. Po celou tuto dobu jsme shromažďovali zkušenosti, hledali, vytvářeli a vyvíjeli naše kolekce. Dnes průběžně sledujeme současné trendy, aby se mohly objevit – vedle klasických modelů – také výrobky, které dokonale zapadají do současného a nejnovějšího designu interiéru. V roce 2016 se ukázal první katalog produktů Jabba Design, vytvořili jsme nové produkty a kategorii  Drátěné lampy a Doplňky : drátěné lampy, stínidla, dekorační tkaniny, polštářky a deky.

Značka Jabba Design má rodinný charakter, jsme vždy prvními uživateli nově vznikajících produktů. Dokážeme pružně a rychle reagovat na připomínky a potřeby našich klientů. JABBA je otevřena veškerým kreativním nápadům, které mohou způsobit , že každodenní odpočinek bude jedinečným zážitkem a předměty kolem nás způsobí, že se budeme častěji usmívat 🙂

© Copyright - JABBA Design, P.O.BOX 88, 737 01 Český Těšín 1 • tel. +420 777 148 987 • jabba@jabba.cz